5/5

Cullinan Belek

Wakacje w Hotelu Cullinan Belek Turcja
🔒 Sprawdź oferty

Opis hotelu

W sercu malowniczego Belek, jednego z najchętniej odwiedzanych regionów turystycznych w Turcji, znajduje się Cullinan Belek – luksusowy hotel, który zachwyca swoimi subtelnościami i oferuje gościom wyjątkowe doznania wypoczynkowe.

Cullinan Belek to nie tylko resort, to prawdziwe doświadczenie dla zmysłów. Pośród bujnej zieleni i spokoju otaczającej przyrody, goście mogą cieszyć się całodobowym konceptem All Inclusive, delektując się różnorodnymi smakami w restauracjach. Odkrywanie kulinarnych rozkoszy to jedno z przyjemnych zadań podczas pobytu w hotelu.

Dla poszukujących błogiego relaksu i odprężenia, centrum SPA stanowi oazę spokoju. Znajdujące się tam wyjątkowe zabiegi oferowane przez doświadczony personel sprawią, że zatroszczą się o swoje ciało i umysł. To idealne miejsce na oderwanie się od codziennego zgiełku i zanurzenie się w atmosferę spokoju.

Najmłodsi goście są dla hotelu szczególnie ważni. Dlatego przygotowano dla nich pełen animacji miniklub, plac zabaw oraz wiele innych atrakcji, które sprawią, że ich pobyt będzie równie magiczny, co dla dorosłych. Hotel to miejsce, gdzie całe rodziny mogą cieszyć się wspólnie czasem spędzonym w otoczeniu pięknej przyrody.

Cullinan Belek to nie tylko hotel. To miejsce, w którym czas zwalnia, a każdy moment staje się wyjątkowy. Niech goście doświadczą gościnności i uroku tego miejsca, sprawiając, że ich pobyt w Belek będzie niezapomnianym doświadczeniem. Zapraszamy do odkrywania piękna Cullinan Belek – miejsca, które skradnie serca wszystkich poszukujących spokoju i autentyczności.

Lokalizacja

6 km od centrum Belek, 3 km od Kadriye, 26 km od lotniska w Antalyi-AYT. Hotel usytuowany na powierzchni: 170000 m2.

Data otwarcia

2022 r.

Plaża

150 m od hotelu, prywatna, pomost, piaszczysta, odznaczona certyfikatem Błękitnej Flagi. Bezpłatne: parasole, leżaki, ręczniki plażowe, bar na plaży (otwarty do 31.10.23), płatne: pawilony.

FAQ

Ten Hotel ma standard 5-gwiazdkowy.
Tak, Hotel Cullinan Belek oferuje wyżywienie All Inclusive.
All Inclusive
Last Minute
Egzotyka