Wycieczki objazdowe Jordania
Wycieczki objazdowe Jordania - Photo by Alex Vasey

Wycieczki objazdowe Jordania ☀️ Sprawdź co warto zobaczyć

Wycieczki objazdowe Jordania to doskonały sposób na poznanie piękna i bogactwa kulturowego tego kraju. Jordania to nie tylko Petra i Morze Martwe, ale także wiele innych miejsc, które warto odwiedzić.
Spis treści:

Wycieczki objazdowe Jordania zazwyczaj zaczynają się w Ammanie, stolicy Jordanii. Amman to miasto pełne kontrastów, łączące w sobie nowoczesną architekturę i bogatą historię. Z Ammanu można udać się do takich miejsc jak: starożytny Rzym, Jerycho – najstarsze miasto świata, Mar Saba – klasztor w skale, Madaba – miasto słynące z mozaik, a także do miasta Karak z imponującym zamkiem krzyżowców.

Wycieczki objazdowe po Jordanii

Kolejnym punktem wycieczki powinna być wizyta w Petrze, jednym z największych skarbów kultury i historii Jordanii. Petra to miasto wykute w skałach, które zachwyca swoją piękną architekturą i kolorystyką. Po zwiedzeniu Petry warto udać się na wycieczkę po Wadi Rum, gdzie można zobaczyć piękne krajobrazy pustyni oraz udać się na wędrówkę na najwyższy szczyt Jordanii – górę Um Ad Dami.

Ostatnim punktem wycieczki objazdowej powinno być Morze Martwe, unikatowe na skalę światową jezioro, które słynie z wysokiej zawartości soli i właściwości leczniczych. W okolicach Morza Martwego znajduje się wiele luksusowych kurortów, które oferują nie tylko wypoczynek, ale także terapie lecznicze i kosmetyczne.

Dostępne wycieczki objazdowe (SPRAWDŹ PROGRAM)

  1. The best of Jordan
  2. Dwa morza
  3. Magia Jordanii
  4. Zamki w piasku
  5. Egipt, Jordania, Izrael – bliskowschodni tercet
  6. Izrael z Jordanią
  7. Izreal + Jordania
Izrael z Jordanią wycieczka objazdowa
Izrael z Jordanią wycieczka objazdowa
Wycieczki objazdowe Jordania
Wycieczki objazdowe Jordania
Wycieczki objazdowe Jordania - Magia Jordanii
Wycieczki objazdowe Jordania – Magia Jordanii
Zamki w piasku wycieczka objazdowa Jordania
Zamki w piasku wycieczka objazdowa Jordania
Egipt, Jordania i Izreal wycieczki objazdowe
Egipt, Jordania i Izreal wycieczki objazdowe

Wycieczki objazdowe po Jordanii oferują wiele wrażeń i możliwości poznania piękna i bogactwa kulturowego tego kraju. Standard wycieczek i ich koszty zależą od wybranej trasy, długości pobytu oraz standardu wybranych hoteli. W Jordanii jest wiele biur podróży, które oferują takie wycieczki, a także można skorzystać z usług lokalnych przewodników i kierowców.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja