Ile się leci na Malediwy?
Photo by Mike Swigunski

Ile się leci na Malediwy? ✈️Zobacz ile trwa lot na Malediwy ☀️

Ile się leci na Malediwy? Wybierając się na egzotyczne wakacje na Malediwy zapewne zastanawiasz się ile będzie trwał bezpośredni lot? W tym artykuly postaramy Ci się przybliżyć odpowiedź na to pytanie.
Spis treści:

Malediwy to prawdziwy wakacyjny raj dla wymagjących podróżników. Republika Malediwów to państwo archipelagowe położone w Azji Południowej, położone na Oceanie Indyjskim. Leży na południowy zachód od Sri Lanki i Indii, około 750 kilometrów (470 mil; 400 mil morskich) od kontynentu azjatyckiego. Łańcuch 26 atoli rozciąga się od atolu Ihavandhippolhu na północy do atolu Addu na południu (przez równik).

Ile się leci na Malediwy?

A więc odpowiadamy! Lot z Polski na Malediwy z uwzględnieniem odległości oraz różnych okoliczności trwa zazwyczaj około 10 godzin. Polskie biura podróży czarterują zazwyczaj cały lot na bezpośrednią podróż z Warszawy czy też Krakowa na główne lotnisko na Malediwach.

 

Tanie Wakacje na Malediwach

Szukając tanich ofert wakacyjnych na Malediwach musimy zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego terminu naszych wakacji. Jak na wszystkich egzotycznych kierunkach tak i na Malediwach występuje pora deszczowa. Idealny czas na wakacje na Malediwach to okres od grudnia do kwietnia. Egzotyczne Wczasy w okresie od maja do listopada czyli w okresie pory deszczowej są na pewno zdecydowanie tańsze ale również obarczone większym ryzykiem chmur i deszczu.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja