Okazja: Wakacyjne All Inclusive w Egipcie od 2532 zł / os

Pobyt w Hotelu Lotus Bay w Egipcie to doskonały wybór na 7-dniowy urlop All Inclusive. Hotel, będący niewielkim obiektem, składa się z jedno- i dwupiętrowych budynków rozmieszczonych w pięknym, zadbanym parku, co nadaje otoczeniu wyjątkowy klimat, szczególnie wieczorem. Mimo niewielkich rozmiarów, obiekt nie sprawia wrażenia zatłoczonego.

Pokoje są przestronne i czyste, choć ich wyposażenie nie należy do najnowocześniejszych. Piaszczysta plaża jest bardzo czysta i pozwala na komfortowe chodzenie boso. Na terenie hotelu znajdują się małe, ale interesujące rafy koralowe, które są łatwo dostępne, więc warto zabrać sprzęt do nurkowania. Baseny są czyste i wystarczająco duże zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

W hotelu funkcjonuje kilka barów, gdzie można ugasić pragnienie, choć wybór drinków mógłby być bardziej różnorodny. Obsługa w hotelowej restauracji jest bardzo miła, kelnerzy są uśmiechnięci i pomocni. Potrawy, choć nie wybitne, są ciepłe, smaczne i dosyć różnorodne, jak na egipskie standardy.

Pokoje są codziennie sprzątane, a ręczniki wymieniane, chyba że goście wyrażą inne życzenie. Internet jest dostępny na terenie całego obiektu, nie tylko w pobliżu recepcji, jednak jest płatny.

All Inclusive
Last Minute
Egzotyka