Anadolu Hotels Didim Club, Didim
Anadolu Hotels Didim Club, Didim

🇹🇷 Wybrzeże Egejskie: 7 dni w 5⭐ hotelu Anadolu Hotels Didim Club, 🏖 przy plaży, cena od 2329 zł / os 🔥 LAST MINUTE 🔥

Odkryj luksusowy wypoczynek w Anadolu Hotels Didim Club, położonym na malowniczym Wybrzeżu Egejskim. Ten pięciogwiazdkowy ośrodek oferuje bogatą gamę atrakcji, od basenów po wyśmienite restauracje, gwarantując niezapomniane wakacje dla całej rodziny. Zarezerwuj swoje miejsce w słonecznym raju już dziś!
Spis treści:

Wakacje w Anadolu Hotels Didim Club

Zapraszamy na niezapomniane wakacje w pięciogwiazdkowym Anadolu Hotels Didim Club, gdzie luksus i komfort spotykają się z wyjątkową rodzinną atmosferą. Ten rozległy ośrodek położony przy plaży oferuje niezliczone atrakcje i doskonałe warunki do relaksu.

🛎 Anadolu Hotels Didim Club ⭐⭐⭐⭐⭐
📍 Turcja / Wybrzeże Egejskie / Didim
📅 Wylot od 16.05.2024, powrót 23.05.2024
🍴 Wyżywienie: All Inclusive Ultra
✈️ Wylot z: Warszawa
🤑 Cena od: 2329 zł/os

💚💙 Przejdź do oferty i zarezerwuj

Anadolu Hotels Didim Club, położony na imponującym terenie o powierzchni niemal 105 000 m², zachwyca nie tylko swoim rozmachem, ale i przyjazną, rodzinną atmosferą. Goście mogą korzystać z 2 basenów, w tym jednego przeznaczonego wyłącznie dla dorosłych, a także z 6 restauracji serwujących aromatyczne dania z całego świata oraz kilku barów, z których każdy ma unikalny charakter.

Resort oferuje szeroką gamę aktywności sportowo-rekreacyjnych, w tym siłownię i korty tenisowe dla dorosłych oraz plac zabaw, pokój zabaw i kolorowy miniklub dla najmłodszych. Oferta all inclusive ultra obejmuje dodatkowe przysmaki, takie jak lody, gozleme oraz nocną zupę. Odnowione w 2022 roku pokoje w licznych budynkach klubowych zapewniają większą prywatność i komfort.

Zaplanuj swój urlop w Anadolu Hotels Didim Club i ciesz się słońcem, luksusem i wygodą w jednym z najpiękniejszych zakątków Turcji!

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja