Wakacje w Ras al Khaimah z Katowic z biurem EXIM TOURS
Wakacje w Ras al Khaimah z Katowic z biurem EXIM TOURS - Źrodlo: unsplash

Wakacje w Ras al Khaimah bezpośrednio z Katowic dzięki EXIM Tours

Nowe połączenie lotnicze z Katowic do Ras Al Khaimah otwiera nowe możliwości podróży dla mieszkańców południowej Polski.
Spis treści:

Wakacje z Katowic do Ras al Khaimah

Wczoraj, z katowickiego lotniska, wystartował pierwszy samolot obsługujący bezpośrednie połączenie do egzotycznego Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To wydarzenie oznacza, że mieszkańcy południowej Polski mają teraz dostęp do najwygodniejszego i szybkiego połączenia do tego popularnego emiratu, bez konieczności przesiadek czy długotrwałych podróży.

☀️ Sprawdź oferty wakacji w Ras al Khaimah z wylotem z Katowic

Bezpośrednie połączenie z Polski do Ras Al Khaimah to rezultat współpracy EXIM Tours z Biurem Promocji i Turystyki Emiratu, która już od kilku lat systematycznie zwiększa liczbę polskich turystów korzystających z samolotów rejsowych z Warszawy, Krakowa i Poznania. Teraz, dzięki nowemu etapowi lotów czarterowych z Katowic, oferta do Ras Al Khaimah staje się jeszcze bardziej dostępna na polskim rynku.

Iyad Rasbey, Wiceprezes Destination Tourism Development w Biurze Promocji i Rozwoju Turystyki Emiratu Ras Al Khaimah, podkreślił znaczenie Polski jako kluczowego rynku dla regionu, mówiąc: „Polska jest dla Ras Al Khaimah bardzo ważnym rynkiem, plasuje się w pierwszej dziesiątce w rankingu krajów odwiedzających emirat. Tym bardziej cieszy nas to, że nasza współpraca z EXIM tours zacieśnia się i po kilku latach systematycznego wzrostu wysyłanych polskich turystów, wkracza w kolejny etap lotów czarterowych z Katowic, co jeszcze bardziej wpłynie na dostępność oferty do Ras Al Khaimah na polskim rynku.”

Emirat Ras Al Khaimah przyjął ambitny cel – przyjęcie 3 milionów gości rocznie do 2030 roku. W tym kontekście, nowe połączenie lotnicze z Polski jest krokiem milowym, otwierając nowe perspektywy dla podróżujących i przyczyniając się do wzrostu turystyki do tego malowniczego zakątka na mapie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Nowy rok w Emiracie Ras Al Khaimah został przywitany efektownym pokazem fajerwerków, zaliczonym do Księgi Rekordów Guinessa, podkreślając atrakcyjność tego miejsca dla turystów na całym świecie.

Z okazji inauguracyjnego połączenia, pasażerowie zostali powitani pakietem upominków od biura oraz delektowali się smaczną kawą i ciastkiem na dobry początek dnia. Rejs będzie realizowany każdej niedzieli, od 14 stycznia do 12 maja 2024, co umożliwi podróżującym zaplanowanie swoich wymarzonych wakacji z wygodą i elastycznością. Wprowadzenie tego nowego połączenia lotniczego z pewnością wpłynie na rozwój turystyki z Polski do Ras Al Khaimah, otwierając drzwi do niezapomnianych podróży i doświadczeń dla mieszkańców południowej Polski.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja