Urlop w Stella Di Mare Gardens Resort & Spa w połowie marca.
Urlop w Stella Di Mare Gardens Resort & Spa w połowie marca.

🇪🇬 Urlop All Inclusive w 5⭐ Hotelu Stella Di Mare Gardens w Makadi Bay 🏖️🌴 w połowie marca od 1880 zł/os

Rozkoszuj się wspaniałym wypoczynkiem w pięciogwiazdkowym hotelu Stella Di Mare Gardens Resort & Spa w urokliwej Hurghadzie! Ta niepowtarzalna oferta obejmuje wyżywienie Hard All Inclusive, zapewniając Ci pełen komfort i relaks przez cały pobyt. Zaledwie od 1880 zł/os., podróż z biurem Anex Poland, możesz cieszyć się luksusem nad brzegiem Morza Czerwonego od 15.03.2024 do 22.03.2024 z wylotem z Katowic, Warszawy lub Poznania! 🌴✨
Spis treści:

Zapraszamy na wspaniałe wakacje w pięciogwiazdkowym hotelu Stella Di Mare Gardens Resort & Spa w egipskiej oazie Hurghady! Od 15.03.2024 do 22.03.2024 czeka na Ciebie luksusowe zakwaterowanie, pełen relaks i wyjątkowa gościnność.

🏨 Hotel: Stella Di Mare Gardens Resort & Spa (8.1/10.0) ponad 130 opinii klientów Wakacje.pl
📍 Lokalizacja: Hurghada, Egipt
Standard: 5*
🍽️ Wyżywienie: Hard All Inclusive
📅 Termin: 15.03.2024 – 22.03.2024
🛫 Wylot z: Katowice, Warszawa, Poznań
💼 Biuro podróży: Anex Poland
💰 Cena: Od 1880 zł/os

🌞🌴 Przejdź do wakacje.pl i zarezerwuj tę ofertę

Stella Di Mare Gardens Resort & Spa
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa

✈️ Wylot z trzech miast – Planuj swój wyjazd z elastycznością, wybierając lot z Katowic, Warszawy lub Poznania. Zdobądź swoje miejsce w rajskim ogrodzie Egipskiego wybrzeża!

Urlop w Makadi Bay

Makadi Bay to malownicza miejscowość w pobliżu Hurghady, położona nad Morzem Czerwonym w Egipcie. Znana ze swoich pięknych plaż o złocistym piasku i krystalicznie czystej wodzie, Makadi Bay przyciąga turystów z całego świata. To idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych, takich jak nurkowanie czy snorkelling, dzięki bogatej rafie koralowej i różnorodności morskiego życia. Oprócz tego, w Makadi Bay można również podziwiać piękne widoki na góry i pustynię, korzystając z licznych szlaków trekkingowych i wycieczek jeepem. Bogata oferta hoteli i luksusowych ośrodków sprawia, że Makadi Bay jest doskonałym miejscem na relaksujące wakacje w egzotycznej atmosferze.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja