Caretta Island, Zakynthos, Grecja
Caretta Island, Zakynthos, Grecja

💛❤️️ Ultra Last Minute! 🇬🇷 Wylot jutro na Zakynthos, 4⭐ Hotel, 🍴 All Inclusive w cenie od 2286 zł / os

Odkryj uroki Zakynthos w czterogwiazdkowym Hotelu Caretta Island, idealnie położonym przy piaszczystej plaży. Ciesz się dostępem do parków wodnych i licznych atrakcji, gwarantujących niezapomniane wakacje dla całej rodziny. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i doświadcz greckiego raju!
Spis treści:

Wakacje marzeń w Hotelu Caretta Island na Zakynthos

Zanurz się w greckim słońcu w Hotelu Caretta Island na malowniczej wyspie Zakynthos, gdzie komfort i rozrywka spotykają się na każdym kroku. Ten czterogwiazdkowy ośrodek zapewnia dostęp do piaszczystych plaż i licznych atrakcji, idealnych na rodzinne wakacje.

🛎 Hotel Caretta Island ⭐⭐⭐⭐
📍 Grecja / Zakynthos
📅 Wylot od 12.05.2024, powrót 19.05.2024
🍴 Wyżywienie: All Inclusive
✈️ Wylot z: Warszawa
🤑 Cena od: 2286 zł/os

💙💚 Przejdź do oferty i zarezerwuj już teraz!

Hotel Caretta Island, należący do renomowanej sieci Caretta Resort, położony jest zaledwie 600 metrów od centrum Kalamaki i oferuje wyjątkowe udogodnienia oraz atrakcje. Goście mają dostęp do infrastruktury pobliskich obiektów Caretta Beach, Caretta Star oraz Caretta Sea View (dla osób powyżej 16 lat). Obiekt został rozbudowany w 2019 roku, obejmując główny budynek, budynki boczne oraz park wodny w Caretta Beach z 6 zjeżdżalniami, leniwą rzeką i sztuczną falą.

Hotel oferuje całodobową recepcję, główną restaurację, bar przy basenie, siłownię, minimarket oraz bezpłatny internet dostępny w pokojach i lobby. Dla najmłodszych przygotowano mini park wodny, plac zabaw, miniklub oraz liczne animacje, zapewniając rozrywkę dla całej rodziny.

Zarezerwuj już dziś swoje miejsce w Hotelu Caretta Island i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem na Zakynthos, pełnym atrakcji i greckiego słońca!

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja