Eftalia Village Alanya, Turcja
Eftalia Village Alanya, Turcja

Tydzień w Turcji ☀️ pod koniec kwietnia, w 5⭐️ hotelu, 🏖️ przy plaży, 💚🧡 All Inclusive od 2260 zł / os

Zanurz się w luksusie i egzotycznej atmosferze Riwiery Tureckiej podczas wypoczynku w hotelu Eftalia Village. Ta oaza dla rodzin oferuje niezapomniane atrakcje, w tym dostęp do pobliskiego Parku Wodnego Eftalia Island. Rozpieszczaj swoje podniebienie różnorodną kuchnią all inclusive i korzystaj z bogatej oferty animacyjnej dla całej rodziny. Odkryj Alanyę wraz z jej pięknymi plażami i malowniczym otoczeniem podczas niezapomnianego tygodnia pełnego przygód i relaksu.
Spis treści:

Oto oferta wypoczynku na Riwierze Tureckiej w hotelu Eftalia Village:

🏖 Hotel: Eftalia Village ⭐⭐⭐⭐⭐
📅 Termin: 21.04.2024 – 28.04.2024 (7 dni)
🛫 Wylot z: Wrocław, Bydgoszcz, Kraków i inne popularne lotniska
🍽 Wyżywienie: All Inclusive
💰 Cena: Od 2260 zł / os
🌟 Ocena: 8.0 (wg. opinii klientów)

💚🧡 Przejdź do wakacje.pl i sprawdź dostępność oferty

Poczuj luksus wśród tropikalnej roślinności kompleksu Eftalia Village w Payallar Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, oferujące bogaty zestaw atrakcji i dostęp do pobliskiego Parku Wodnego Eftalia Island. Odpocznij w cieniu palmowych liści po dniu pełnym wrażeń w akwaparku, korzystając z różnorodnej oferty gastronomicznej i animacji.

Eftalia Village w Turcji

Hotel Eftalia Village to pięciogwiazdkowy kompleks wypoczynkowy położony na obrzeżach Alanyia, na wybrzeżu tureckiej Riwiery. Znany z kameralnej atmosfery i przyjaznej obsługi, ten luksusowy obiekt oferuje bogate zaplecze rekreacyjne i rozrywkowe dla całej rodziny. Goście mogą korzystać z licznych basenów, kortów tenisowych, spa oraz dostępu do przepięknej, piaszczystej plaży. Dodatkowym atutem jest bliskość Parku Wodnego Eftalia Island, który zapewnia mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Hotel Eftalia Village to idealne miejsce na relaksujący i pełen przygód wypoczynek w egzotycznej scenerii Turcji.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja