Rainbow Przedsprzedaż Egzotyka Zima 2024/2025
Rainbow Przedsprzedaż Egzotyka Zima 2024/2025

Rainbow nowa oferta na sezon Zima 2024/2025 💛🌴

Niezapomniana podróż przez najbardziej egzotyczne zakątki świata z biurem podróży Rainbow! Sezon zimowy 2024/2025 przynosi ze sobą pełen pasji i ekscytacji zestaw nowości, których nie można przegapić. Od rajskich plaż Filipin, przez tajemniczą Kolumbię, po pełne przygód rejsy wycieczkowe - Rainbow zapewnia niezapomniane doświadczenia dla każdego podróżnika!
Spis treści:

Rainbow, znany touroperator, właśnie rozpoczął przedsprzedaż swojej najnowszej oferty na nadchodzący sezon zimowy 2024/2025. Tym razem biuro podróży Rainbow wychodzi poza utarte szlaki, oferując podróżnym możliwość odkrycia egzotycznych zakątków świata, takich jak kolumbijska Cartagena, archipelag Filipin oraz malownicze Goa w Indiach.

Cartagena, Kolumbia - Rainbow Przedsprzedaż 2024/2025
Cartagena, Kolumbia – Rainbow Przedsprzedaż 2024/2025

Kolumbia: Kolonialny urok Cartageny i piękne plaże

Pierwszy raz w historii Rainbow proponuje bezpośrednie loty do kolumbijskiej Cartageny, rozpoczynając sezon już 2 listopada 2024 roku. W programie podróży znajdują się nie tylko luksusowe hotele 4* i 5*, ale również bogaty wybór atrakcji turystycznych, od historycznych zabytków po malownicze plaże. Podróżni będą mieli okazję skosztować doskonałej kolumbijskiej kawy oraz delektować się urokami kolonialnej architektury.

Palawan z Rainbow Zima 2024/2025 - Photo by Cris Tagupa
Palawan z Rainbow Zima 2024/2025 – Photo by Cris Tagupa

Filipiny: Nowe połączenie Dreamlinerem

Wartość oferty Rainbow podnosi także wprowadzenie bezpośrednich lotów Dreamlinerem na Filipiny, począwszy od 20 grudnia 2024 roku. Podróżujący będą mieli szansę odwiedzić takie perły jak wyspa Bohol, Boracay i Palawan, z ich malowniczymi plażami i bogatym życiem nocnym. Oferta pobytowa obejmuje luksusowe hotele oraz programy objazdowe, które pozwolą odkryć uroki archipelagu.

Goa, Rainbow 2024/2025 - Photo by alexey turenkov
Goa, Rainbow 2024/2025 – Photo by alexey turenkov

Goa: Indyjski stan pełen kontrastów

Kolejną nowością w ofercie Rainbow jest Goa, południowy stan Indii, słynący z pięknych plaż, zabytków i egzotycznej kuchni. Start wycieczek zaplanowano od 7 listopada 2024 roku, oferując podróżnym bogaty wybór hoteli o różnym standardzie oraz atrakcje turystyczne, takie jak plantacje przypraw i wodospady.

Rejsy wycieczkowe

W celu zapewnienia jeszcze wyższego komfortu podróży, Rainbow wprowadza nowe różnorodne programy rejsów wycieczkowych. Dla miłośników morskich eskapad dostępnych jest aż 16 programów rejsów wycieczkowych obejmujących różne zakątki świata, od Karaibów po Antarktydę.

Warunki rezerwacji w przedsprzedaży

Rainbow zachęca klientów do skorzystania z atrakcyjnych rabatów i udogodnień dostępnych podczas przedsprzedaży, obejmujących m.in. ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji. Zaliczka wynosi jedynie 10% wartości rezerwacji, co czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną dla potencjalnych podróżnych.

💚🌴 Przejdź do oferty Rainbow i zarezerwuj wymarzone egzotyczne wakacje (przejdź do wakacje.pl)

Nowa oferta Rainbow na zimę 2024/2025 obiecuje niezapomniane przygody w egzotycznych zakątkach świata. Dzięki różnorodności atrakcji i wysokiemu standardowi obsługi, podróż z Rainbow stanie się nie tylko wyjątkowym doświadczeniem, ale także doskonałą okazją do odkrycia nowych kultur i tradycji.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email
Popularne kierunki

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja

All Inclusive
Last Minute
Egzotyka