Bolt i Lotnisko Chopina oficjalnymi partnerami
Bolt i Lotnisko Chopina oficjalnymi partnerami

Bolt oficjalnym partnerem Lotniska Chopina w Warszawie

Bolt został rekomendowanym partnerem transportowym na Lotnisku Chopina w Warszawie. Od czerwca podróżni będą mogli zamawiać przejazdy w kategorii Comfort bezpośrednio sprzed terminalu. Nowa współpraca ma na celu zwiększenie wygody i bezpieczeństwa dla pasażerów, zwłaszcza przed nadchodzącym sezonem wakacyjnym.
Spis treści:

Bolt i Lotnisko Chopina oficjalnymi partnerami

W poniedziałek, Polskie Porty Lotnicze (PPL) ogłosiły podpisanie umowy z firmą Bolt, w ramach której Bolt stanie się rekomendowanym partnerem transportowym na Lotnisku Chopina w Warszawie. Współpraca rozpocznie się już w czerwcu tego roku, co przyniesie liczne korzyści dla podróżnych korzystających z usług stołecznego portu lotniczego.

Podpisana umowa przewiduje, że Bolt, znana platforma oferująca usługi transportowe, będzie rekomendowanym wyborem dla pasażerów przylatujących na Lotnisko Chopina. Dzięki temu możliwe będzie zamówienie przejazdu w kategorii Comfort bezpośrednio sprzed terminalu na poziomie przylotów. To oznacza większą wygodę i szybki dostęp do bezpiecznego transportu zaraz po opuszczeniu lotniska.

Nowy rekomendowany partner transportowy lotniska Chopina

Jednym z kluczowych powodów wyboru Bolta jako oficjalnego partnera były zmiany i nowe rozwiązania bezpieczeństwa wprowadzone przez firmę. To szczególnie istotne, zważywszy na fakt, że Lotnisko Chopina ma w tym roku po raz pierwszy w swojej 90-letniej historii obsłużyć ponad 20 milionów pasażerów. Taka liczba podróżnych wymaga sprawnego i bezpiecznego systemu transportowego, który Bolt jest gotowy zapewnić.

Dla podróżnych oznacza to więcej opcji transportowych, większy komfort podróży oraz dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, co z pewnością zostanie docenione w nadchodzącym sezonie wakacyjnym.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email
Popularne kierunki

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja

All Inclusive
Last Minute
Egzotyka