Region: Sharm El Sheikh

Region: Sharm El Sheikh

Filtrowanie
Typ oferty
Wylot z
➡️ Zobacz więcej miejsc wylotu
Standard hotelu
Cena
Touroperator
➡️ Zobacz więcej biur podróży
Filtrowanie
Typ oferty
Wylot z
➡️ Zobacz więcej miejsc wylotu
Standard hotelu
Cena
Touroperator
➡️ Zobacz więcej biur podróży
Wakacje w Hotelu Albatros Sharm Resort (ex. Beach Albatros) Egipt
4/5

od 2865 PLN

7dni/os

Wakacje All Inclusive Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh to egipski kurort turystyczny położony nad Morzem Czerwonym, znanym z pięknych raf koralowych i białych piaszczystych plaż. Jest jednym z najpopularniejszych miejsc do nurkowania i snorkelingu na świecie, dzięki swojemu bogactwu morskiej fauny i flory.

Sharm El Sheikh Last Minute

Sharm el Sheikh oferuje także wiele atrakcji turystycznych poza wodą, takich jak wycieczki do pustyni i gór Sinai, wspinaczki górskie oraz wizyty w klasztorze św. Katarzyny.

Tanie Wakacje Sharm el Sheikh

W okolicy znajdują się liczne hotele i apartamenty, a także restauracje, bary i sklepy z pamiątkami. Wiele z nich oferuje wakacje all-inclusive, wliczając w to posiłki, napoje i atrakcje.

Luksusowe hotele w Sharm el Sheikh

Klimat w Sharm el Sheikh jest ciepły przez cały rok, z letnimi temperaturami osiągającymi nawet 40°C. W okresie zimowym, od grudnia do lutego, temperatura spada nieco, ale nadal pozostaje bardzo przyjemna.

Z uwagi na swoje piękne plaże, bogactwo morskiej fauny i flory oraz wiele atrakcji, Sharm el Sheikh to idealne miejsce na relaksujące wakacje z nurkowaniem i snorkelingiem na pierwszym planie.