Blog

Blog

turcja hotele z podgrzewanymi basenami zimą

🇹🇷 Turcja – Hotele z Podgrzewanymi Basenami

Ze względu na rosnące zainteresowanie wakacjami w okresie zimowym przedstawiamy wam listę hoteli w Turcji, które w swojej ofercie mają w pełni podgrzewane baseny zewnętrzne (tylko zimą – najczęściej od listopada). Oznacza, to że nawet jeśli temperatura powietrza znacznie spadnie to mimo wszystko nadal możecie korzystać z całej infrastruktury hotelu.

Zobacz więcej »
Termy Bukovina

Wakacje 2022 – czy warto wybrać się na termy w lipcu i w sierpniu? Argumenty na TAK

Wciąż nie masz planów wakacyjnych? Skorzystaj z naszej inspiracji i rozważ spędzenie urlopu na termach. To nieoczywisty pomysł, ponieważ w naszym kraju wypady na termy kojarzą się raczej z okresem jesienno-zimowym, kiedy czujemy nieodpartą potrzebę wygrzania się w naturalnie ciepłej wodzie. Okazuje się jednak, że spędzenie wakacji 2022 w lipcu lub sierpniu na termach może być naprawdę świetnym sposobem na odpoczynek, w dodatku dostępnym nawet na przeciętną kieszeń. Kilka argumentów znajdziesz w naszym artykule.

Zobacz więcej »
gdzie na wakcje w październiku?,gdzie na wakacje w październiku i listopadzie,gdzie na wakacje w październiku europa,gdzie na wakacje w październiku pogoda,gdzie na wakacje w październiku 2022,gdzie na wakacje w październiku w polsce,gdzie na wakacje w październiku bez paszportu,gdzie na wakacje w październiku ciepło,gdzie na wakacje w październiku atrakcje,gdzie na wakacje w październiku antalya,gdzie na wakacje w październiku alanya,gdzie na wakacje w pazdzierniku zeby bylo cieplo,gdzie na wakacje w pazdzierniku za granice,gdzie na wakacje w październiku hurghada,gdzie na wakacje w październiku hiszpanii,gdzie na wakacje w październiku hotelu,gdzie na wakacje w październiku hotel,gdzie na wakacje w październiku hiszpania,gdzie na wakacje we wrześniu i październiku,wakacje w październiku gdzie jest ciepło

Gdzie na wakacje w październiku? ☀️

Październik to idealny miesiąc na wakacje za granicą dla osób lubiących ciepłe, słoneczne dni, ale nie koniecznie tak gorące jak w miesiącach czerwiec – sierpień. W tym miesiącu możemy liczyć na mniejsze oblężenie hoteli oraz co za tym idzie: większy spokój i cisze. Mimo, że w październiku nie ma już aż takich upalnych dni to wciąż jest piękna i bardzo korzystna pogoda, szczególnie dla osób nie lubiących zbyt dużych temperatur.

Zobacz więcej »
Urlop we wrześniu

Gdzie na Wakacje we Wrześniu? ☀️

Wrzesień to miesiąc, który jest wyjątkowy pod kątem pogody. Wieczory w Polsce robią się już co raz chłodniejsze dlatego uciekamy na urlop za granicą gdzie nadal panuje wakacyjna pogoda. Jeśli planujesz wakacje we wrześniu to sprawdź gdzie powinieneś się udać!

Zobacz więcej »
Wakacje w Egipcie

Wakacje w Egipcie

Wakacje w Egipcie All Inclusive Każdy, kto lubi ciepłe kraje, chciałby spędzić wakacje w Egipcie i to takie luksusowe. Gdyż Egipt od wielu lat jest

Zobacz więcej »