Blue Sea Arenal Tower, Majorka
Blue Sea Arenal Tower, Majorka

🇪🇸 Tydzień all inclusive na Majorce ☀️🏝 w kwietniu od 1743 zł/os

Zaplanuj wymarzone wakacje na Majorce w terminie od 4.04.2024 do 11.04.2024 w hotelu Blue Sea Arenal Tower! Ciesz się słońcem i ciepłem, gdy średnia temperatura w tym czasie wynosi około 20-22°C. To doskonała oferta, aby odkryć uroki tej pięknej hiszpańskiej wyspy!
Spis treści:

Oto Twoja szansa na fantastyczne wakacje na Majorce

📅 Termin: 04.04.2024 – 11.04.2024
🏨 Hotel: Blue Sea Arenal Tower
🍽️ Wyżywienie: All Inclusive
💼 Biuro podróży: TOP Touristik
💰 Cena: od 1743 zł/os
🛫 Wylot z Berlina (dostępne również inne lotniska)

☀️🏖️ Przejdź do wakacje.pl i zarezerwuj tę ofertę

Ciesz się słońcem, plażami i niezapomnianymi wakacjami na Majorce! 🌴

Zapraszamy na niezapomniany urlop na Majorce z hotelem Blue Sea Arenal Tower! Od 04.04.2024 do 11.04.2024 możesz cieszyć się wspaniałym wyżywieniem All Inclusive w komfortowym 3-gwiazdkowym hotelu. Wypoczynek w tej rajskiej okolicy urozmaicą spacery po pięknych plażach, kąpiele w krystalicznie czystym morzu oraz odkrywanie uroków wyspy, a to wszystko w przystępnej cenie od 1743 zł/os. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w klimatyczną atmosferę Majorki i cieszyć się niezapomnianymi wakacjami przez cały rok! 🌴☀️

Urlop na Majorce

Majorka to raj dla miłośników słońca, morza i niezapomnianych widoków przez cały rok. Znana z pięknych plaż, malowniczych zatoczek i klimatu śródziemnomorskiego, ta hiszpańska wyspa przyciąga turystów z całego świata. Niezależnie od pory roku, na Majorce zawsze można cieszyć się przyjemnymi temperaturami, urozmaiconą kuchnią, bogatą kulturą i rozmaitymi atrakcjami turystycznymi. Dla aktywnych wczasowiczów oferuje się liczne możliwości uprawiania sportów wodnych, pieszych wycieczek po górach Tramuntana oraz zwiedzania urokliwych miasteczek i zabytków historycznych.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja