Pogoda Wyspy Zielonego Przylądka, Tempreatur Wyspy Zielonego Przylądka, Gdzie najcieplej na Wyspach zielonego przylądka
Pogoda Wyspy Zielonego Przylądka - Photo by Secret Travel Guide

Pogoda Wyspy Zielonego Przylądka ☀️ – Sprawdź jaka jest pogoda na Wyspach Zielonego Przylądka

Pogoda Wyspy Zielonego Przylądka to kraj usytuowany w Afryce Zachodniej, na południe od Portugalii. Klimat w tym kraju jest subtropikalny, co oznacza, że jest stosunkowo ciepło przez cały rok. Jednak pogoda może się znacznie różnić w zależności od pory roku.
Spis treści:

Wyspy Zielonego Przylądka to kraj usytuowany w Afryce Zachodniej, na południe od Portugalii. Klimat w tym kraju jest subtropikalny, co oznacza, że jest stosunkowo ciepło przez cały rok. Jednak pogoda może się znacznie różnić w zależności od pory roku.

Wyspy Zielonego Przylądka pogoda w styczniu

Styczeń to miesiąc, w którym temperatura powietrza wynosi około 20-25°C w ciągu dnia i około 15-20°C w nocy. Woda w oceanie jest chłodna, z temperaturą około 17-18°C. W tym czasie nie ma dużych opadów deszczu, co jest idealne dla turystów, którzy chcą uniknąć deszczowych dni.

☀️ Zobacz dostępne hotele w styczniu

Wyspy Zielonego Przylądka pogoda w lutym i marcu

Luty i marzec to miesiące, w których temperatura powietrza wynosi około 25-30°C w ciągu dnia i około 20-25°C w nocy. Woda w oceanie jest coraz cieplejsza, z temperaturą około 20-22°C. W tym czasie jest nieco więcej opadów deszczu, ale są one raczej krótkotrwałe i nie powinny wprowadzać dużych zakłóceń dla turystów.

☀️ Zobacz dostępne hotele w lutym i marcu

Wyspy Zielonego Przylądka pogoda w kwietniu

Kwiecień to miesiąc, w którym temperatura powietrza wynosi około 25-30°C w ciągu dnia i około 20-25°C w nocy. Woda w oceanie jest już bardzo ciepła, z temperaturą około 25°C. W tym czasie jest już trochę więcej opadów deszczu, ale jest to idealny czas na wakacje, ponieważ woda w oceanie jest już wystarczająco ciepła do kąpieli.

☀️ Zobacz dostępne hotele w kwietniu

Wyspy Zielonego Przylądka pogoda w maju

Maj to miesiąc, w którym temperatura powietrza wynosi około 25-30°C w ciągu dnia i około 20-25°C w nocy. Woda w oceanie jest bardzo ciepła, z temperaturą około 28°C. W tym czasie jest już więcej opadów deszczu, ale jest to wciąż idealny czas na wakacje, ponieważ woda w oceanie jest bardzo ciepła i sprzyjająca kąpielom. W tym miesiącu turyści mogą również skorzystać z wielu atrakcji na wyspie, takich jak wycieczki, wspinaczka górska i wiele innych.

☀️ Zobacz dostępne hotele w maju

Wyspy Zielonego Przylądka pogoda w czerwcu

Czerwiec to początek sezonu letniego, a temperatura powietrza wynosi około 25-30°C w ciągu dnia i około 20-25°C w nocy. Woda w oceanie jest bardzo ciepła, z temperaturą około 30°C. W tym miesiącu można spodziewać się nieco więcej opadów deszczu, ale wciąż jest to idealny czas na wakacje i kąpiele w oceanie.

☀️ Zobacz dostępne hotele w czerwcu

Wyspy Zielonego Przylądka pogoda w lipcu i sierpniu

Lipiec i sierpień to pory roku, w których temperatura powietrza wynosi około 28-32°C w ciągu dnia i około 25-28°C w nocy. Woda w oceanie jest bardzo ciepła, z temperaturą około 28-32°C. W tym czasie można spodziewać się nieco więcej opadów deszczu, ale wakacje wciąż są bardzo popularne, a woda w oceanie sprzyja kąpielom.

☀️ Zobacz dostępne hotele w lipcu i sierpniu

Wyspy Zielonego Przylądka pogoda we wrześniu

Wrzesień to miesiąc, w którym temperatura powietrza wynosi około 25-30°C w ciągu dnia i około 20-25°C w nocy. Woda w oceanie jest ciepła, z temperaturą około 28°C. W tym czasie jest trochę więcej opadów deszczu, ale wciąż jest to idealny czas na wakacje i kąpiele w oceanie.

☀️ Zobacz dostępne hotele we wrześniu

Wyspy Zielonego Przylądka pogoda w październiku i listopadzie

Październik i listopad to miesiące, w których temperatura powietrza wynosi około 20-25°C w ciągu dnia i około 15-20°C w nocy. Woda w oceanie jest coraz chłodniejsza, z temperaturą około 25°C. W tym czasie jest więcej opadów deszczu, ale wciąż jest to dobry czas na wakacje i kąpiele w oceanie.

☀️ Zobacz dostępne hotele w październiku i listopadzie

Wyspy Zielonego Przylądka pogoda w grudniu

Grudzień to miesiąc, w którym temperatura powietrza wynosi około 20-25°C w ciągu dnia i około 15°C w nocy. Woda w oceanie jest jeszcze chłodniejsza, z temperaturą około 20°C. W tym czasie opady deszczu są częstsze i intensywniejsze, więc wakacje w tym okresie nie są tak popularne jak w innych miesiącach.

☀️ Zobacz dostępne hotele w grudniu

Podsumowując, Wyspy Zielonego Przylądka to miejsce o łagodnym klimacie, gdzie przez większą część roku można cieszyć się ciepłym powietrzem i wodą. Najlepszymi miesiącami na wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka są lipiec, sierpień i wrzesień, kiedy temperatura powietrza i wody jest najwyższa. Niezależnie od pory roku, Wyspy Zielonego Przylądka oferują wiele atrakcji, takich jak wspinaczka górska, wycieczki i kąpiele w oceanie, dlatego warto je odwiedzić. 

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email
Popularne kierunki

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja

All Inclusive
Last Minute
Egzotyka