Pogoda w Omanie, Oman pogoda, Oman temperatura
Pogoda w Omanie, Oman pogoda, Oman temperatura - Wakacje.pl

Pogoda w Omanie ☀️ Sprawdź jakie temperatury występują w Omanie przez cały rok

Oman jest krajem położonym w południowej części Zatoki Perskiej i jest słynny ze swojego suchego klimatu. Przez cały rok panuje tu wysoka temperatura, ale istnieją pewne różnice pomiędzy poszczególnymi miesiącami.
Spis treści:

Oman jest krajem położonym w południowej części Zatoki Perskiej i jest słynny ze swojego suchego klimatu. Przez cały rok panuje tu wysoka temperatura, ale istnieją pewne różnice pomiędzy poszczególnymi miesiącami.

Oman pogoda w styczniu

Styczeń jest jednym z chłodniejszych miesięcy w Omanie, a średnia temperatura wynosi około 25°C. W ciągu dnia może być jeszcze cieplej, a temperatura może wzrosnąć do 30°C, podczas gdy w nocy może spaść do 20°C. Woda w morzu jest dość chłodna w tym czasie i średnia temperatura wynosi około 22°C.

Oman pogoda w lutym

Luty jest nieco cieplejszy niż styczeń, a średnia temperatura wynosi około 27°C. W ciągu dnia temperatura może wzrosnąć do 32°C, a w nocy spaść do 22°C. Woda w morzu jest nieco cieplejsza i średnia temperatura wynosi około 24°C.

☀️ Zobacz dostępne hotele w Omanie w lutym

Oman pogoda w marcu

Marzec to miesiąc, w którym zaczyna się prawdziwe lato w Omanie, a średnia temperatura wynosi około 30°C. W ciągu dnia temperatura może wzrosnąć do 35°C, a w nocy spaść do 25°C. Woda w morzu jest coraz cieplejsza i średnia temperatura wynosi około 26°C.

☀️ Zobacz dostępne hotele w Omanie w marcu

Oman pogoda w kwietniu

Kwiecień jest jednym z najgorętszych miesięcy w Omanie, a średnia temperatura wynosi około 33°C. W ciągu dnia temperatura może wzrosnąć do 40°C, a w nocy spaść do 28°C. Woda w morzu jest bardzo ciepła i średnia temperatura wynosi około 28°C.

☀️ Zobacz dostępne hotele w Omanie w kwietniu

Najlepsze oferty Last Minute

Oman pogoda w maju

Maj to dalszy ciąg pogody letniej w Omanie, a średnia temperatura wynosi około 35°C. W ciągu dnia temperatura może wzrosnąć do 40°C, a w nocy spaść do 30°C. Woda w morzu jest bardzo ciepła i średnia temperatura wynosi około 30°C.

☀️ Zobacz dostępne hotele w Omanie w maju

Oman pogoda w czerwcu

Czerwiec to kontynuacja ciepłych i suchych warunków pogodowych w Omanie. Średnia temperatura wynosi około 37°C, a w ciągu dnia może wzrosnąć do 40°C, a w nocy spaść do 32°C. Woda w morzu jest bardzo ciepła i średnia temperatura wynosi około 32°C.

Oman pogoda w lipcu i sierpniu

Lipiec i sierpień to najgorętsze miesiące w Omanie, a średnia temperatura wynosi około 40°C. W ciągu dnia temperatura może wzrosnąć do 45°C, a w nocy spaść do 36°C. Woda w morzu jest bardzo ciepła i średnia temperatura wynosi około 34°C.

☀️ Zobacz dostępne hotele w Omanie w lipcu i sierpniu

Oman pogoda we wrześniu

Wrzesień to kolejny miesiąc ciepłych warunków pogodowych w Omanie, a średnia temperatura wynosi około 38°C. W ciągu dnia temperatura może wzrosnąć do 42°C, a w nocy spaść do 34°C. Woda w morzu jest ciepła i średnia temperatura wynosi około 32°C.

☀️ Zobacz dostępne hotele w Omanie we wrześniu

Oman pogoda w październiku

Październik to początek mniej ciepłych warunków pogodowych w Omanie, a średnia temperatura wynosi około 33°C. W ciągu dnia temperatura może wzrosnąć do 37°C, a w nocy spaść do 28°C. Woda w morzu jest nieco chłodniejsza i średnia temperatura wynosi około 28°C.

☀️ Zobacz dostępne hotele w Omanie w październiku

Oman pogoda w listopadzie

Listopad to kolejny miesiąc mniej ciepłych warunków pogodowych w Omanie, a średnia temperatura wynosi około 28°C. W ciągu dnia temperatura może wzrosnąć do 32°C, a w nocy spaść do 24°C. Woda w morzu jest jeszcze chłodniejsza i średnia temperatura wynosi około 24°C.

☀️ Zobacz dostępne hotele w Omanie w listopadzie

Oman pogoda w grudniu

Grudzień to jeden z chłodniejszych miesięcy w Omanie, a średnia temperatura wynosi około 25°C. W ciągu dnia temperatura może wzrosnąć do 30°C, a w nocy spaść do 20°C. Woda w morzu jest bardzo chłodna i średnia temperatura wynosi około 22°C.

☀️ Zobacz dostępne hotele w Omanie w grudniu

Podsumowując, Oman jest krajem o bardzo ciepłym klimacie przez cały rok, z wyjątkiem kilku chłodniejszych miesięcy od października do grudnia. W ciągu dnia temperatura może wzrosnąć do 45°C w najgorętszych miesiącach, takich jak lipiec i sierpień, ale może też spaść do 20°C w nocy. Woda w morzu jest ciepła i komfortowa do pływania przez cały rok. Jeśli planujesz wakacje w Omanie, warto zwrócić uwagę na pogodę i wybrać odpowiedni czas, aby cieszyć się najlepszymi warunkami.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja