Imuga Malediwy, Deklaracja wjazdu Malediwy, Deklaracja IMUGA, Malediwy deklaracja wjazdu, Malediwy formularz wyjazdu, IMUGA na wyjazd
Imuga Malediwy, Deklaracja wjazdu Malediwy, Deklaracja IMUGA, Malediwy deklaracja wjazdu, Malediwy formularz wyjazdu, IMUGA na wyjazd

IMUGA – Deklaracja podróżujących na Malediwy

Zaplanuj swój rajski urlop na Malediwach już dziś! Pamiętaj, aby wypełnić niezbędną deklarację podróżną IMUGA, by bezproblemowo rozpocząć swoją podróż do tego magicznego miejsca.
Spis treści:

Deklaracja wjazdu na Malediwy online

Przybywając na Malediwy lub wracając z tego malowniczego archipelagu, podróżni muszą wypełnić elektroniczną deklarację podróżną dostępną na stronie https://imuga.immigration.gov.mv/ethd. Ten obowiązek należy spełnić nie później niż 96 godzin przed planowanym odlotem. Deklaracja ta jest obligatoryjna dla wszystkich podróżnych, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zalecamy zachować wygenerowany po wypełnieniu deklaracji kod QR na urządzeniu mobilnym lub wydrukować go dla łatwiejszego dostępu. Ponadto, niezbędne jest posiadanie potwierdzenia rezerwacji hotelowej, obejmującej cały okres pobytu na Malediwach.

Warto podkreślić, że w przypadku niezastosowania się do powyższych wymogów, turyści planujący podróż na Malediwy lub wracający z nich mogą napotkać trudności, ponieważ nie zostaną wpuszczeni na pokład samolotu. Deklarację należy wypełnić zarówno przy wjeździe na Malediwy jak i przy opuszczaniu tego pięknego kraju. Jeśli twój resort nie będzie zapewniał dostępu do internetu to koniecznie wykup taką usługę z Airalo e-SIM. Internet będzie Ci niezbędny!

🌐 Wykup internet e-SIM na Malediwach jeszcze przed wylotem

Malediwy, znane ze swych białych plaż, turkusowych lagun oraz bogactwa podwodnego świata, stanowią doskonały cel podróży dla miłośników wypoczynku nad morzem. Archipelag ten oferuje bogactwo atrakcji, począwszy od relaksu na plaży, poprzez nurkowanie w kolorowych rafach koralowych, aż po zwiedzanie malowniczych wiosek rybackich i tradycyjnych świątyń. Niezapomnianym doświadczeniem jest również możliwość zakosztowania lokalnej kuchni, która zachwyca bogactwem smaków i aromatów.

Podróżując na Malediwy, warto zwrócić uwagę na wysoką jakość usług hotelowych oraz możliwość korzystania z luksusowych ośrodków wypoczynkowych, które oferują szeroki zakres atrakcji i udogodnień dla swoich gości. Malediwy są również doskonałym miejscem na romantyczny wyjazd dla par oraz na rodzinne wakacje, zapewniając niezapomniane wspomnienia na całe życie.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email
Popularne kierunki

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja

All Inclusive
Last Minute
Egzotyka