porto timoni korfu, ile trwa lot na korfu?
Photo by Chris Karidis / Unsplash

Ile trwa lot na Korfu? 🇬🇷 Sprawdź ile czasu leci się na Korfu

Wybierając wakacje na greckiej wyspie Korfu zapewne zastanawiasz się ile trwa lot na Korfu? Aby wakacje przebiegły sprawnie dobrze jest wszystko wcześniej zaplanować.
Spis treści:

Korfu czy też Kerkyra to malownicza Grecka wyspa u wybierzeży Albanii. Wybierając się na wakacje na korfu zapewne chciałbyś mieć jak najwięcej czasu na odpoczynek i zwiedzanie. Jeśli zastanawiasz się ile trwa lot na Korfu to odpowiadamy!

Ile trwa lot na Korfu?

Lot na Korfu trwa zazwyczaj 1h i 15minut. W planowaniu podróży należy wziąć pod uwagę czy lecimy samolotem czarterowym czy rejsowym. Oczywiście wykupując wczasy all inclusive zazwyczaj lecimy samolotem wyczarterowanym przez biuro podróży. W takim przypadku lot jest bezpośredni i nie musim się o nic martwić.

Kiedy planować wakacje na Korfu?

Wakacje w Grecji warto planować już od maja aż do września. Wtedy doświadczymy najlepszej pogody oraz skorzystamy z wszystkich atrakcji turystycznych. Greckie wyspy to naprawdę piękne i malowanicze krajobrazy, szerokie piaszczyste plaże i ślady starożytności. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Lot na Korfu trwa zazwyczaj 1h i 15minut.

Wakacje w Grecji warto planować już od maja aż do września.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja