Ile trwa lot do Turcji?
Photo by VOO QQQ

Ile trwa lot do Turcji? 🇹🇷 Zobacz ile się leci do Turcji

Ile trwa lot do Turcji? Turcja to w ostatnich latach najpopularniejszy kierunek wakacyjny Polaków i nie tylko. Wakacje w Turcji dominują nawet nad bardzo popularnym Egiptem. Wielu z was planując urlop chce wszystko zaplanować z góry włączając w to transfer. A więc ile trwa lot do Turcji? Ile leci się na Riwiere Turecką? Sprawdźmy to.
Spis treści:

W pierwszej kolejności powinniśmy zadać sobie pytanie gdzie leży Turcja. Państwo to położone jest w Azji Zachodniej na półwyspie Azja Mniejsza, a częściowo również w Europie Południowo-Wschodniej, ze stolicą w Ankarze. Graniczy w Europie z Bułgarią i Grecją, natomiast w Azji z Syrią, Irakiem, Iranem, Azerbejdżanem, Armenią i Gruzją.

Ile trwa lot do Turcji?

Wybierając wakacje w Turcji najczęściej jako naszą destynację wskazujemy Riwierę Turecką ale trzeba przyznać, że duża część z was również wybiera Wybrzerze Egejskie. Stanowi to znaczną różnice w czasie podróży ponieważ te dwa regiony oddzielone są od siebie o kilkuset kilometrów. Zarezerwuj wakacje all inclusive w Turcji.

Ile się leci na lotnisko w Antalya?

Do stolicy Riwiery Tureckiej znanej turystom przedewszystkim z obecności lotniska, lotem czarterowym z Polski leci się ok. 3h.

Zobacz jaka pogoda jest w Turcji.

Ile trwa lot do Bodrum?

Na lotnisko w Bodrum, które przyjmuje największą część ruchu turystów odwiedzjących Wybrzeże Egejskie lot czarterowy z Polski trwa ok. 2,5-3h.


 

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja