Jaz Granda Marsa pod koniec lutego 2024
Jaz Granda Marsa pod koniec lutego 2024

Ferie zimowe w Egipcie 🇪🇬, przy plaży 🏖️, w hotelu 5⭐ wylot już za kilka dni od 2857 zł/os

Gotowy na rajskie wakacje nad Morzem Czerwonym? Odkryj niezwykły hotel Jaz Grand Marsa w Marsa Alam, gdzie spokój, luksus i piękno przyrody tworzą niezapomnianą atmosferę. Zarezerwuj już teraz swoje miejsce na podróż marzeń z biurem podróży Coral Travel.
Spis treści:

Zapraszamy Cię na niezapomniane wakacje do hotelu Jaz Grand Marsa w Marsa Alam!

🏨 Hotel: Jaz Grand Marsa, Marsa Alam, Egipt
📆 Termin: 29 lutego 2024 – 7 marca 2024
🍽️ Wyżywienie: All Inclusive
💼 Biuro podróży: Coral Travel
💰 Cena: Od 2857 zł/os.

🌴🌞🐠 Zarezerwuj już teraz!

Położony na wybrzeżu Morza Czerwonego, hotel Jaz Grand Marsa to oaza spokoju, otoczona rozległym terenem z pięknym, zielonym ogrodem. Jedną z jego niekwestionowanych zalet jest lokalizacja, zapewniająca spokój i prywatność. Przylegająca do hotelu plaża z pomostem to doskonałe miejsce na romantyczne spacery o zachodzie słońca. Dla miłośników aktywnego wypoczynku czeka centrum SPA, siłownia oraz bogata oferta sportowo-rekreacyjna.

Ferie w Marsa Alam

Marsa Alam to wyjątkowy region Egiptu, znany ze swojej niezwykłej przyrody i bogactwa podwodnego świata. To idealne miejsce dla miłośników nurkowania, którzy pragną odkrywać piękno kolorowych raf koralowych i spotykać egzotyczne gatunki ryb. Dodatkowo, region ten oferuje spokój i urok, z dala od zgiełku turystycznych miejscowości, co sprawia, że jest to doskonały wybór dla osób poszukujących relaksu i kontaktu z naturą.

Nie przegap okazji na wakacje marzeń w hotelu Jaz Grand Marsa w Marsa Alam! Zarezerwuj już teraz i ciesz się luksusem, przyrodą i egzotycznym urokiem tego wyjątkowego miejsca!

🌴🌞🐠 Zarezerwuj już teraz!

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja