Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license
Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Dentystyczne wakacje w Turcji (All inclusive) – Uamedtours

Wypoczywając na tropikalnych plażach, można uzyskać nie tylko relaks. Dentystyczne wakacje pozwalają pacjentom z krajów o wysokich kosztach stomatologicznych uzyskać wysokiej jakości i przystępne leczenie. Wśród lasów, błękitnych jak pomarańcze wód i bogatego tlenu, Antalya jest jednym z popularnych kierunków dla dentystycznych wakacji w Turcji wśród europejskich turystów.
Spis treści:

Dzięki koncentracji klinik stomatologicznych w Antalyi, stworzonych do zapewniania pacjentom wysokiej jakości opieki, Antalya stała się centrum wielu procedur stomatologicznych. Kosmetyczna stomatologia i wakacje związane z implantami stomatologicznymi należą do najpopularniejszych procedur stomatologicznych w Antalyi.

Co to są dentystyczne wakacje? Termin „dentystyczne wakacje” oznacza uzyskanie leczenia stomatologicznego w innym kraju. Głównymi przyczynami powstania turystyki stomatologicznej są wysokie koszty usług medycznych i długie okresy oczekiwania w niektórych krajach.

Dane Carequest pokazują, że 76 milionów Amerykanów nie posiada ubezpieczenia na leczenie stomatologiczne, a wśród starszych osób, które najbardziej potrzebują leczenia stomatologicznego, częstość występowania prywatnych ubezpieczeń jest znacznie niższa. Może to być związane z polityką firm ubezpieczeniowych, ale dentystyczne wakacje są w dużym stopniu zależne od tych polityk.

Ponadto, ponieważ firmy ubezpieczeniowe nie pokrywają absolutnie wszystkich procedur stomatologicznych, pacjenci wolą kraje oferujące bardziej przystępne usługi. Dziś na całym świecie jest ponad dziesięć milionów turystów stomatologicznych. Biorąc pod uwagę tak szybki rozwój, zagraniczne leczenie stomatologiczne wymaga kompleksowego badania.

obraz 1
Źródło: https://uamedtours.pl/directions/wybielanie-zebow

Który kraj najlepiej nadaje się na dentystyczne wakacje?

Szczególnie po 2010 roku, gdy zaczęły intensywnie rozwijać się sieci społecznościowe, turystyka stomatologiczna zaczęła szybko się rozwijać. Wielu amerykańskich i kanadyjskich pacjentów wybiera niskie koszty stomatologiczne w Meksyku dla swojej opieki dentystycznej. Tajlandia i Indie również zrozumiały wartość turystyki stomatologicznej i rozszerzyły swoją sieć klinik dentystycznych w Azji.

Turcja, z ponad 40 000 dentystami i nowoczesnymi klinikami dentystycznymi, oferuje znaczące korzyści dla europejskich i rosyjskich turystów stomatologicznych. Jedną z tych korzyści są niskie ceny leczenia stomatologicznego.

Turcja oferuje najbardziej przystępne ceny za leczenie stomatologiczne. W Turcji koszty, edukacja, honoraria dentystów oraz operacje w klinikach są bardzo niskie w porównaniu z krajami europejskimi. Ponadto, niskie koszty pracy, kursy walutowe i polityka rządowa dotycząca ulg podatkowych na zabiegi stomatologiczne jeszcze bardziej obniżają ceny.

W miastach z szybko rozwijającym się przemysłem stomatologicznym kliniki i dentyści mogą oferować bardziej wysokiej jakości usługi, ponieważ leczą pacjentów z podobnymi oczekiwaniami. Na przykład, dentysta, który regularnie leczy młodych brytyjskich i niemieckich pacjentów, ma inne spojrzenie niż ten, który leczy tylko lokalnych mieszkańców.

Wysokie oczekiwania pacjentów sprawiły, że dentyści skupili się na mniej inwazyjnych, ale bardziej skutecznych metodach leczenia, nawet jeśli stosują te same metody leczenia.

obraz 2
Źródło: https://uamedtours.pl/directions/stomatologia

Dlaczego warto odwiedzić dentystę w Turcji?

Zgodnie z danymi USHAŞ dotyczącymi turystyki zdrowotnej, ponad milion pacjentów każdego roku wybiera Turcję jako miejsce leczenia. Leczenie stomatologiczne stanowi jedną z największych części tej liczby. Dentystyczne wakacje w Turcji w ostatnim roku wzrosły o ponad 25%. Świadczy to o zadowoleniu pacjentów z procedur stomatologicznych w Turcji.

W Antalyi i Stambule, szczególnie w obszarze turystyki stomatologicznej w Turcji, istnieją kliniki o wysokiej jakości. W tych klinikach pacjenci europejscy mogą komunikować się z lekarzami w swoim ojczystym języku lub po angielsku. Poza doświadczonymi stomatologami, te kliniki oferują także zaawansowane technologie. Na przykład, w wysokiej jakości klinice stomatologicznej w Turcji można znaleźć następujące wyposażenie:

 • Mikroskopowe urządzenia diagnostyczne.
 • Lasery do leczenia.
 • Własne laboratoria i
 • Technologie CAD-CAM.

 Jakie zabiegi stomatologiczne są dostępne w Turcji?

Uamedtours oferuje wybór kliniki stomatologicznej, która zapewnia wszelkiego rodzaju ortodontyczne, periodontologiczne, estetyczne i higieniczne zabiegi stomatologiczne. Wśród naszych najpopularniejszych procedur znajdują się Hollywood Smile, All-on-four oraz licówki laminowane. Oferujemy następujące zabiegi stomatologiczne w naszej klinice:

 • Implanty All-on-Four i All-on-Six
 • Licówki E-max
 • Licówki cyrkonowe
 • Licówki laminowane
 • Korony cyrkonowe
 • Hollywood Smile
 • Wybielanie zębów
 • Wypełnienia kompozytowe
 • Leczenie ortodontyczne
 • Choroby dziąseł
 • Leczenie endodontyczne (kanałowe)

Nasze usługi i pakiety stomatologiczne na dentystyczne wakacje

W tureckich klinikach lekarze traktują cały proces leczenia jako część opieki stomatologicznej i pomagamy naszym pacjentom we wszystkich kwestiach od pierwszego spotkania;

Transfer: Po przybyciu na lotnisko zapewniamy naszym pacjentom transport do ich hoteli i pomagamy im w przemieszczaniu się między kliniką a hotelem. Dla nas ważne jest, aby nasi pacjenci czuli, że jesteśmy z nimi we wszystkich ich problemach. Zwykle po zabiegu pomagamy naszym pacjentom wrócić do hoteli pod wpływem miejscowego znieczulenia, aby nie musieli martwić się o powrót do domu.

Zakwaterowanie: Pomagamy naszym pacjentom znaleźć wysokiej jakości hotele w pobliżu naszej kliniki, czyste i o wysokim standardzie, jeśli nie jest określone inaczej. Pomimo nieograniczonych możliwości oferowanych przez Antalyę, wielu naszych pacjentów woli, abyśmy rezerwowali hotele za nich.

Pakiety stomatologiczne na dentystyczne wakacje

Oprócz zapewnienia naszym pacjentom pomocy w organizacji transportu i zakwaterowania, zapewniamy również jakość leczenia, włączając dodatkowe usługi w naszych stomatologicznych pakietach na dentystyczne wakacje w Turcji.

Źródło tekstu: treść zewnętrzna

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja