Kraj: Egipt

Kraj: Egipt

Filtrowanie
Typ oferty
Wylot z
➡️ Zobacz więcej miejsc wylotu
Standard hotelu
Cena
Touroperator
➡️ Zobacz więcej biur podróży
Filtrowanie
Typ oferty
Wylot z
➡️ Zobacz więcej miejsc wylotu
Standard hotelu
Cena
Touroperator
➡️ Zobacz więcej biur podróży
Wakacje w Hotelu Mercure Hurghada (ex. Sofitel) Egipt
4/5
Kraj:
Region:

od 3399 PLN

7dni/os

Egipt to kraj słynący z pięknych zabytków, egzotycznych krajobrazów, turkusowego morza i piaszczystych plaż. Popularne kurorty turystyczne w Egipcie to między innymi Hurghada, Sharm El-Sheikh, Marsa Alam i Dahab.

Wakacje Hurghada All Inclusive

Hurghada to jedno z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych w Egipcie, oferujące piękne plaże, klimatyczne kawiarnie i liczne atrakcje turystyczne. W okolicach Hurghady znajdują się rafy koralowe, co przyciąga miłośników nurkowania i snorkelingu. Warto także odwiedzić park narodowy Giftun Island, gdzie można podziwiać piękne krajobrazy i egzotyczne zwierzęta.

Zobacz TOP hotele w Egipcie

Wakacje w Sharm el Sheikh

Sharm El-Sheikh to kurort położony na półwyspie Synaj, słynący z pięknych plaż i wspaniałych raf koralowych. W okolicach Sharm El-Sheikh znajdują się także liczne atrakcje turystyczne, takie jak park narodowy Ras Mohammed, gdzie można podziwiać piękne krajobrazy i egzotyczne zwierzęta.

Zobacz ile leci się do Egiptu z Polski

Wakacje Marsa Alam

Marsa Alam to kurort położony na wschodnim wybrzeżu Egiptu, oferujący piękne plaże, wspaniałe rafy koralowe i malownicze krajobrazy. W okolicach Marsa Alam znajdują się liczne atrakcje turystyczne, takie jak park narodowy Wadi El Gemal, gdzie można podziwiać piękne krajobrazy i egzotyczne zwierzęta.

Sprawdź co warto zobaczyć w Egipcie

Wszystkie wymienione kurorty oferują piękne plaże, wspaniałe rafy koralowe, egzotyczne krajobrazy i ciepły klimat, co przyciąga turystów z całego świata. Egipcjanie są także znani z gościnności i przyjaznego podejścia do turystów, co sprawia, że wakacje w Egipcie są nie tylko piękne, ale także komfortowe i przyjemne. Dlatego warto wybrać się na wakacje do Egiptu, aby odpocząć, zrelaksować się i cieszyć się pięknem i kulturą tego kraju.