Touroperator: Itaka

Touroperator: Itaka

Filtrowanie
Typ oferty
Wylot z
➡️ Zobacz więcej miejsc wylotu
Standard hotelu
Cena
Touroperator
➡️ Zobacz więcej biur podróży
Filtrowanie
Typ oferty
Wylot z
➡️ Zobacz więcej miejsc wylotu
Standard hotelu
Cena
Touroperator
➡️ Zobacz więcej biur podróży
5/5
Kraj:
Region:

od 3699 PLN

7dni/os

ITAKA to jedno z największych polskich biur podróży, działające na rynku turystycznym od 1989 roku. Firma oferuje szeroki wybór wakacji, wycieczek i przelotów do ponad 50 krajów na całym świecie. ITAKA proponuje również różnego rodzaju dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenia podróżne, transfery lotniskowe, wypożyczalnie samochodów i wiele innych.

Biuro podróży ITAKA

Biuro podróży ITAKA charakteryzuje się wysoką jakością usług, a także dbałością o zadowolenie klientów. Firma oferuje atrakcyjne ceny wakacji, a także program lojalnościowy dla stałych klientów, którzy otrzymują zniżki na kolejne rezerwacje.

Wakacje All Inclusive ITAKA

ITAKA prowadzi także własne hotele, wakacyjne kurorty oraz apartamenty w takich miejscach jak Egipt, Tunezja, Grecja, Turcja, Hiszpania, czy Włochy. W ofercie biura znajdują się wczasy dla rodzin z dziećmi, wakacje dla singli, wakacje aktywne, wczasy z dojazdem własnym, jak i zorganizowane wakacje all inclusive.

ITAKA Last Minute

Firma ITAKA cieszy się uznaniem klientów, którzy doceniają jej profesjonalizm, jakość usług i szeroki wybór ofert wakacyjnych.

✅ Zobacz wczasy z biurem podróży ITAKA