Nowy Touroperator na Polskim Rynku - Kompas Global, Kompas Tour
Nowy Touroperator na Polskim Rynku - Kompas Global, Kompas Tour

Nowy Touroperator na Polskim Rynku – Kompas Global

W świecie polskiej turystyki pojawił się nowy, obiecujący gracz. Kompas Global, międzynarodowy touroperator założony w 2005 roku w Kazachstanie, ogłosił swoje wejście na polski rynek. Firma, która przez blisko dwie dekady zdobywała doświadczenie na różnych rynkach światowych, współpracuje obecnie z ponad 10 tysiącami agentów na całym świecie i rocznie obsługuje aż 400 tysięcy turystów z dziewięciu różnych krajów.
Spis treści:

Kompas Tour debiut

Na początkowym etapie swojej działalności w Polsce, Kompas Global skoncentruje się na oferowaniu wyjazdów do popularnych destynacji, takich jak Turcja, Dubaj, Tajlandia oraz Egipt. Firma planuje sukcesywnie poszerzać swoją ofertę o kolejne lokalizacje w regionie Morza Śródziemnego oraz inne egzotyczne miejsca. Większość lotów realizowanych będzie przy współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT oraz innymi znanymi touroperatorami, co zapewni szeroką dostępność połączeń i konkurencyjne ceny.

Rozbudowa Sieci Sprzedaży

Kompas Global ma ambitne plany rozwoju swojej sieci sprzedaży wśród polskich agentów turystycznych. Firma oferuje atrakcyjne warunki współpracy i planuje udostępnić swoją ofertę w popularnych systemach rezerwacyjnych, takich jak MerlinX. Dzięki temu agenci będą mieli łatwy dostęp do pełnej gamy usług oferowanych przez Kompas Global, co powinno przyciągnąć wielu nowych partnerów.

Start Sprzedaży – Kompas Global

Sprzedaż oferty Kompas Global rusza już dziś, 13 maja. Firma zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z jej bogatą ofertą i skorzystania z wyjątkowych propozycji podróży na nadchodzący sezon.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i ambitnym planom rozwoju, Kompas Global ma szansę stać się znaczącym graczem na polskim rynku turystycznym, oferując klientom wyjątkowe możliwości podróżowania i odkrywania nowych, fascynujących miejsc na całym świecie.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja