TUI Fun & Sun Club Belek
☀️ Hotel TUI Fun & Sun Club Belek (ex. TTh Belek Imperial)
5/5

Wakacje w TUI Fun & Sun Club Belek (ex. TTh Belek Imperial)

0 ofert wakacyjnych
Załaduj więcej dostępnych terminów...

Opinie o TUI Fun & Sun Club Belek (ex. TTh Belek Imperial)

Natalia
Odkryjwakacje

uważam, że zdjęcia w necie absolutnie nie oddają klimatu hotelu, jego rozmiarów jeśli chodzi ogród i ogólnie tego jak wygląda.
Obsługa faktycznie super tak jak piszą w opiniach. Tylko wspomniałam, że dzieci mają urodziny i to o 4 w nocy jak się meldowaliśmy a oni od razu, że ooo super może załatwimy tort, dali nam też paczki z kanapką i czymś do przegryzienia bo wiadomo o tej porze niczego już nie serwują…
Tak samo z pokojem od razu powiedzieli, że możemy zamienić w razie potrzeby jak już będzie wolny bo mamy akurat na 1 piętrze a mamy wózek i w tym budynku nie ma windy.
Jedzenie fajne, różnorodne, pokoje bardzo ładne, my mamy podwójny każda część ma swoją łazienkę a druga rodzina pojedyńczy ale też mega wielki z prysznicem oraz wanną z jacuzzi w łazience …
W strefie mood czyli w bungalowach mają też w niektórych pokojach jacuzzi na tarasie a 3 budynki obok siebie takie premium mają też oddzielny basen.
Baseny fajne, szczególnie zadaszony brodzik dla dzieci i w dużym basenie koło zjeżdżalni mega płytka część dla maluchów.

7 miesięcy temu

Review TUI Fun & Sun Club Belek (ex. TTh Belek Imperial).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oferty Last Minute

Oferty First Deal