Ile trwa lot do Meksyku?, Co warto przywieźć z Meksyku?, Jakie pamiątki z Meksyku?
Photo by Jorge Aguilar / Unplash

Jakie pamiątki przywieźć z Meksyku? 🇲🇽 Sprawdź co warto przywieźć z Meksyku

Sprawdź co warto przywieźć z Meksyku. Wakacje w Meksyku należą do tych bardziej egzotycznych kierunków. Jeśli wybieramy się w taką podróż warto mieć po powrocie dobre wspomnienia i pamiątki. W tym artykule opiszemy co według nas powinieneś/aś przywieźć z Meksyku.
Spis treści:

Wakacje w Meksyku to doskonała okazja do poznania tego kraju i jego kultury. Znajdziesz tu piękne plaże, niesamowite jedzenie i bogatą historię, która Cię zafascynuje.

Meksyk jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych w tamtym rejonie świata.. Istnieje wiele powodów, dla których ludzie wybierają to miejsce na wakacje. Pierwszym powodem jest to, że możesz cieszyć się tutaj dużą ilością słońca. Po drugie, jeśli chcesz zwiedzać, istnieje wiele różnych miejsc do odwiedzenia, takich jak muzea, miejsca historyczne i galerie sztuki. I wreszcie, obcokrajowcom bardzo łatwo jest uzyskać wizę turystyczną do Meksyku, więc nie musisz się o to martwić!

Gdzie leży Meksyk?

Meksyk to państwo w Ameryce Północnej. Sąsiaduje ze USA (na północy), z Oceanem Spokojnym (na zachodzie i południu), Zatoką Meksykańską i Morzem Karaibskim (na wschodzie) oraz z Gwatemalą i Belize (na południowym wschodzie).

Co warto przywieźć z Meksyku?

Oto lista pamiątek, których choć część każdy z was powinien przywieźć z Meksyku.

 1. Sombrero
 2. Sos mole
 3. Hamak
 4. Alkohol
 5. Kawa
 6. Czekolada

Ile leci się do Meksyku?

Lot na trasie Warszawa – Meksyk obsługiwany przez Polskie Linie Lotnicze LOT wykonywany jest bezpośrednio i trwa około 11 godzin i 30 minut.

 1. Sombrero
 2. Sos mole
 3. Hamak
 4. Alkohol
 5. Kawa
 6. Czekolada

Lot na trasie Warszawa – Meksyk obsługiwany przez Polskie Linie Lotnicze LOT wykonywany jest bezpośrednio i trwa około 11 godzin i 30 minut.

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email

Popularne kierunki:

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja