Urlop we wrześniu

Gdzie na Wakacje we Wrześniu? ☀️

Wrzesień to miesiąc, który jest wyjątkowy pod kątem pogody. Wieczory w Polsce robią się już co raz chłodniejsze dlatego uciekamy na urlop za granicą gdzie nadal panuje wakacyjna pogoda. Jeśli planujesz wakacje we wrześniu to sprawdź gdzie powinieneś się udać!
Spis treści:

Słoneczna Bułgaria

Jeśli planujesz swój urlop na wrzesień i chciałbyś lub chciałabyś aby Twoje wakacje nie były zbyt drogie to koniecznie pomyśl o wakacjach we wrześniu w Bułgarii. Woda ma nawet 25°C a temperatura powierza oscyluje w granicach 29°C. Piękne piaszczyste plaże w Słonecznym Brzegu i Złotych Piaskach są świetnym rozwiązaniem nawet dla najbardziej wymagających turystów. Należy również wspomnieć o tym, że w tym okresie wakacji w Bułgarii są bardzo tanie.

Wrzesień w Bułgarii / Wakacje w we wrześniu w Bułgarii

Royal Palace Helena Sands

Imperial Palace (ex Victoria Palace Sunny Beach)

Wakacje wrzesień i październik 2022
 

Turcja za Grosze we Wrześniu

Turcja to sprawdzony kierunek na wakacje. Wyjazd we wrześniu do Turcji ma same plusy. W tym terminie nie ma już aż tak wielu turystów ponieważ większość podróżująca z dziećmi musi pozostać w domach. Rozbudowana baza hotelowa Turcji sprawia, że hotele, które są do wyboru zaczynają się w bardzo niskich cenach a ich standard jest na wysokim poziomie. Temperatura w ciągu dnia sięga nawet 33°C a temperatura wody w granicach 25°C.  Piękne plaże i pyszne jedzenie. Czego chcieć więcej?

Grecja we Wrześniu

Delphin Be Grand Resort (ex Botanik Lara)

Bosphorus Sorgun

Grecja na Wakacje we Wrześniu

Piękne Greckie wyspy we wrześniu stanowią idealne miejsce na wypoczynek. Wybierając się we Wrześniu na Zakhyntos, Korfu, Kretę czy Rodos mamy pewność wysokich temperatur oraz cudownych warunków do opalania się na plaży. Dla ceniących sobie aktywny wypoczynek jest wiele atrakcji, który każdy turysta powinien sprawdzić!

Grecja na Wakacje we Wrześniu

Knossos Beach

Roda Beach Resort & SPA (ex Mitsis)

Podsumowanie

✈️ Gdzie na tanie Wakacje we Wrześniu?
– Bułgaria, Turcja, Grecja

 

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email
Popularne kierunki

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja

All Inclusive
Last Minute
Egzotyka