☀️ Hotel Sea Gull Beach Resort (Hurghada)
4/5

Wakacje w Sea Gull Beach Resort (Hurghada)

4/5
Touroperator: Rainbow

3082 zł/os

0 ofert wakacyjnych
Załaduj więcej dostępnych terminów...

Opinie o Sea Gull Beach Resort (Hurghada)

Karolina
Odkryjwakacje
Straszny syf

Dramat, nędza i rozpacz strasznie duzo egipcjaninow na stołówkach syf. Najgorszy moj pobyt w Egipcie a troche ich bylo

9 miesięcy temu
Katarzyna
Odkryjwakacje
Nie polecam!

Odradzam ten hotel tragedia stary jedzenie beznadziejne są owiele lepsze hotele w Egipcie. Klima chodzi jak traktor spać nie idzie i do tego hałas klim zewnętrznych masakra!! Nie polecam szkoda kasy!

9 miesięcy temu
Wenesa
Odkryjwakacje

Byłam w Seagull 4 raz. Ludzie piszą, że jedzenie monotonne… co w tedy mają w domu na śniadanie? Śniadania do wyboru, na słodko, słono lub mięso. Pokój standardowy, (zawsze jest opcja przy zakupie wycieczki z wyborem pokoju) w tym roku , piękny widok, bo na baseny, chociaż nie interesuje mnie to, bo tylko tam spałam, w pokoju nie przebywałam. Jeśli trafił Ci się w fajnej cenie to leć (cena 7.500 tys, za dwa tygodnie za osobę to wielka przesada, jest fajnie, ale nie za takie pieniądze) Znajduje się w centrum Hurghady, wychodzisz, bazarki, knajpy.

9 miesięcy temu
Małgorzata
Odkryjwakacje
Średni

Hotel bardzo kontrowersyjny. Jedni go kochają inni nienawidzą. Super lokalizacja – centrum miasta. 3 plaże małe. Jedzenie na 3. Pokoje na 3. Są lepsze hotele. W hotelu zawsze jest dużo Egipcjan a oni robią straszny bałagsn w restauracjach.

9 miesięcy temu
Hal
Odkryjwakacje
Zielone tereny

Hotel 4 gwiazdki. Teren bardzo zadbany, drzewa i krzewy uformowane w różne kształty . Mini zoo, zjeżdżalnie , podgrzewany basen, basen kaskadowy. Basen wewnętrzny . Fajne animacje. Obrotowy bar na wieży . Tez mieliśmy pokój 1148. Hotel składa się z dwóch części. Starej i nowej. Można korzystać z obydwu. Hotel ma swój klimat. Byliśmy w ramadanie, brak Egipcjan . Natomiast po ramadanie dużo gości z Egiptu i jest tłoczno. Ale to nie tylko see gull , we wszystkich hotelach. No na jedzenie to narzekać nie można było. Zaznaczam ze hotel ma 4-gwiazdki i nie można go porównywać z 5- gwiazdkowymi. Hotel duży ma tez sklepiki na swoim terenie . Dyskoteka do 2:00. Salon gier. Ma swoją klinikę, na miejscu. Korzystaliśmy z tlenoterapii, obsługa super, w razie W nie trzeba gnać do szpitala,na miejscu pielęgniarka i lekarze. Polecam. Serdecznie pozdrawiamy obsługę hotelu, bardzo pomocni.

9 miesięcy temu
Bea
Odkryjwakacje
Nie polecam

Pokój na dzień dobry dostałam okropny ale przyjechałam w nocy i od razu Pan z recepcji mi powiedział, ze jeśli mi się nie będzie podobać to jutro Ok 11 mi go zmienia, z czego skorzystałam i ten drugi był już Ok. Aktualnie przebywa w nim większość arabskich gości. Baseny bardzo oblegane. Na plazy można znaleźć wolne leżaki praktycznie o każdej porze. Plaże są ładne, piaszczyste bez odpływów. Jedzenia, mając porównanie z innymi hotelami, bardzo monotonne i mały wybór. W porze kolacji panuje ogromny chaos i bardzo trudno znaleźć wolny stolik. Ja napewno w czasie najwyższego sezonu do tego hotelu już się nie wybiorę.

9 miesięcy temu

Review Sea Gull Beach Resort (Hurghada).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oferty Last Minute

Oferty First Deal