Hotel Jaz Aquamarine Hurghada Egipt
Hotel Jaz Aquamarine Hurghada Egipt - Źródło: Wakacje.pl

Hotel Jaz Aquamarine w Hurghadzie 🇪🇬 Sprawdź ten świetny hotel w Egipcie

Jaz Aquamarine to świetnie zagospodarowany hotel na ślicznym ogrodzie palmowym wraz z różnymi kolorowymi kwiatami i pamiątkowymi drzewkami. Sprawdź dlaczego warto wybrać się do tego hotelu na wyśmienity wypoczynek.
Spis treści:

Na terenie położone są dwa hotele tej samej sieci czyli Jaz Aquamarine i  Jaz Bluemarine, z których infrastruktury można korzystać. Hotel posiada również Aqua Park z licznymi zjeżdżalniami, nie tylko dla dzieci ale również dorosłych.

Jaz Aquamarine pokoje

Duże przestronne pokoje, wygodne duże łóżka, codziene sumienne sprzątanie. Dobrze wyposażony pokój w serwis kawowy i herbatę w różnych smakach. Codziennie dwie duże butelki wody, ale nie było problemów gdyby ktoś chciał więcej. Mini bar wyposażony w pepsi, sprite, fantę, wodę oraz piwo. Dodatkowo również kilka rodzajów chipsów i orzeszków. Barek płatny, ale ceny na bardzo rozsądnym poziomie.

✅☀️ Zobacz oferty wakacyjne w Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine restauracje i jedzenie

Restauracja główna jest bardzo duża i przestronna. Kelnerzy bardzo szybko i sprawnie sprzątają i donoszą napoje do stolików. Wszyscy bardzo mili i zawsze uśmiechnięci. Posiłki smaczne, duża ilość dań do wyboru. Ogromny obiekt jednakże każdy znajdzie coś dla siebie.

Jaz Aquamarine basen

Jaz Aquamarine dla dzieci

Jaz Aquamarine basen

Czy warto wybrać Jaz Aquamarine z dziećmi?

Strefy dla dzieci i dla dorosłych, np. boccia, dart, siatkówka plażowa, stretching, codzienne animacje na basenie. Basen z leżakami w wodzie jest basenem cichym na odpoczynek. Na basenach nie ma problemów z leżakami nawet przy 100% obłożeniu. Obsługa basenu szybko i sprawnie podchodzi i rozkłada leżaki każdemu. Kelnerzy przy każdym z basenów podchodzą i zbierają zamówienia na napoje. W kolejnym barze muzyka instrumentalna, codziennie coś innego. Bar na plaży z drinkami i dobrym jedzeniem, dodatkowo wiele budek z pizzą, hot dogami i naleśnikami na całym obszarze. Wybór z karty ogromny ponad 20 drinków różnych, ale nie ma problemu również gdy ktoś chce zupełnie coś innego. A’la carte do wyboru z różnych restauracji np. amerykańska, włoska, indyjska, z owocami morza ale również taka gdzie kucharz gotuje na naszym stole.

✅☀️ Zobacz oferty wakacyjne w Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine animacje

Świetna grupa animatorów witająca wszystkich i zachęcająca do zabawy przez cały dzień, ale również i wieczorem na pokazach i wieczorkach tanecznych. Dla dzieci w Amfiteatrze występy, przedstawienia i dyskoteka codziennie.

Podsumowanie

Świetna lokalizacja, blisko lotniska (około 30 minut), ale również blisko centrum miasta. Na plaży do małej rafy 100 metrów. Podsumowywując Jaz Aquamarine w Hurghadzie to genialny hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi jak i par.

✅☀️ Zobacz oferty wakacyjne w Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine oferty

Odkryj Wakacje

Odkryj Wakacje

Serwis skupiający najlepsze oferty biur podróży na najpopularniejsze kierunki wakacyjne. Dokąd lecimy? 😇

✈️ Strona Internetowa
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email
Popularne kierunki

Last Minute Egipt

Last Minute Turcja

Last Minute Tunezja

All Inclusive
Last Minute
Egzotyka